Om Aktiv Holstebro

Kontakt os

Center for Sport og Fritid

Biblioteket, 
Kirkestræde 13, 1. sal
7500 Holstebro

fritidsafdelingen@holstebro.dk
Tlf.: 9611 7534

 

Åbningstider

Mandag - Onsdag: 8.00 - 15.20

Torsdag: 8.00 - 17. 00

Fredag: 8.00 - 14.00

Lørdag og Søndag: LUKKET


  

Administration

Henrik Schou Zacho - Biblioteks og Fritidschef

Henrik.Schou.Zacho@holstebro.dk

Niklas Morgenstern - Fritidskonsulent

Niklas.Morgenstern@holstebro.dk

Kit Pilgaard Ekmann - Sundheds og Idrætskonsulent

Kit.Pilgaard.Ekmann@holstebro.dk

Casper Lemvig Petersen - Idrætskonsulent

Casper.Lemvig.Petersen@holstebro.dk

Mogens Svejgaard Poulsen - Idrætsinspektør

Arena@holstebro.dk

Hanne Skovhus - Overassistent

Hanne.Skovhus@holstebro.dk